1 / 4
BMW 320 kupe
1.111 €
29.12.2020 17:09

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Останато

Bmw kupe
2001god
Reg do 30.7.2021
-Atest folii
-Klimatronik
-Tempomat
-Komandi na volan
-Senzori za dozd
-El na retrovizori
-El na stakla

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ѓорги
Потврден огласувач
078455096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам