1 / 2
ATRAKTIVEN PLAC OD 11.230m2 KAJ INDUSTRISKATA ZONA VO TETOVO
27 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2021 23:26

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

11230 m²

Тип на земјиште:

Градежно

atraktivna ponuda samo vo agencija "CHANAK"

SE PRODAVA!!!

atraktiven plac od 11.230m2
za povece nameni

-PLACOT IMA SHIRINA OD 70METRI
-PLACOT IMA DOLZINA OD 180METRI

vo blizna na samiot plac ima doneseno struja i voda.

LOKACIJA:
vo neposredna blizina na "INDUSTRISKA ZONA"TETOVO i patot za selo Saracino

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Gradežna parcela vo Dzepčište pokraj reg.pat Tetovo-Jažince

65 €

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT BRVENICA-RADIOVCE.

22 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам