1 / 12
Ugostitelska Oprema Skara Friteza Sadoper Sporet Pecka
1 €
04.01.2023 02:44

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Изработка на севкупен асортиман за прехранбена индустрија, се на едно место за Вашиот ресторан, Вашата пекара, месарница, слаткарница...

-Скари плин/струја - плотна/решетка - водена пареа/вулкански камења
-Тостери
-Инокс маси отворени/затворени
-Висечки елементи/полици
-Вентилациски хауби
-Мијалници
-Фритези
-Витрини за бурек и бели печива
-Фрижидери
-Маси со фрижидери
-Разладни маси за пица
-Витрини топли/ладни
-Бен мари за топла храна
-Бен мари салат бар
-Рингли/горилници – струја/плин
-Шпорети – топли блокови комплети скара -горилници фритеза и фурна
-Машини за садови – чаши и чинии
-Фурни за пица
-Фурни за бурек и бели печива
-Фурни за слатки
-Дувалки 600x400 mm
-Ферментациски комори
-Конвеквекциски печки – конвектомати за готвење храна
-Миксери спирални за тесто
-Миксери за месо
-Миксери планетарни за слатки
-Тостери
-Тостери за вафли
-Блендери
-Плотна за палачинки – крепер
-Хот дог машини
-Пањ маси за месо
-Рафтови
-Пекарски колички
______________________________________
Контакт на:
072 732 122

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

amir
Потврден огласувач
38972732122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам