1 / 4
Kozeni kondur-patika
1.100 МКД
02.11.2022 23:06

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

44

Боја:

Црна

Cista koza vnatre i nadvor.Kako novi.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070909507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам