1 / 11
Mercedes Benz Sprinter 511 Cdi KIPER
17.500 €
26.11.2021 10:36

Бутел / Скопје

Mercedes Benz Sprinter 511Cdi
Meiller Kiper 3strani
Cena: 17.500€ so ddv
Godina na proizvodstvo:2009
Klima/ edna godina registracija
TEL KONTAKT 070 321 343

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

ARKAN
ul.20 br.58 KACANICKI PAT INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO
Потврден огласувач
070 321 343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам