1 / 8
Apartman Riki 2
15 €
30.11.2022 23:35

Охрид / Охрид

Apartmanite se na 1 kat so odlicna termo i zvucna izolacija.Raspolagaat so sopstvena kujna,kupatilo i balkon.
Celosno opremeni vo mirna naselba ,vednas kaj ucilisteto Hristo Uzunov.Se naoga na 10 min peski od Ohridskata carsija.KONTAKT:075439920 -----

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Останато

Се продава од:

beti
Потврден огласувач
075439978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам