1 / 5
SE PRODAVAAT ZVUCNICI
250 €
30.12.2020 21:00

Пробиштип

VRVNI ZVUCNICI 200W ODLICNO SOCUVANI, SLIKITE SE ORIGINALNI.MOZE DA SE VIDAT I PROBAT VO SEKOJ MOMENT
moze na viber 078330175

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
078330175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам