1 / 6
SaLomon
3.400 МКД
11.03.2023 01:56

Битола / Битола

скијачки чизми саломон бр.44 со подеслив флекс до максимум 80 и опција за ski и walk

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

E Dz O
Потврден огласувач
071393477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам