1 / 2
PLAC NA SUPER LOKACIJA - NASELBA BELEVO
1 €
Цената не е фиксна
13.11.2022 17:28

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

650 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO.

CENA PO DOGOVOR !!!


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mirche
Потврден огласувач
079321687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам