1 / 1
Нега на стари лица
1 €
31.12.2020 12:37

Битола / Битола

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Менување на памперси - мелни на стари немоќни лица.

Цена по договор

Контакт информации:

075 938 008

076 876 135

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Miha
Потврден огласувач
075938008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам