1 / 3
HARD Disk Hitachi SATA 160GB
500 МКД
10.08.2022 14:48

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Се продава исправен без bad сектори 2.5' Hard Disk за лап-топ:
Hitachi HTS723216L9A360
Capacity: 149 GB
PowerOn time 416 days

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам