1 / 12
Екстра куќа за екстра цена!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 05:07

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Охрид

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуплекс погодна за живеење на побројно семејство. Има два физички одвоено влеза и еден заеднички. Што ја прави погодна за поделба меѓу две и повеќе семејства. Ваквата опција е поисплатлива отколку купување стан во Охрид. Цена по договор. Телефон за контакт +15158670908 ( вибер/ порака)+38970352685 преку вибер / пораки и преку ел.пошта.(dz_dzajko@yahoo.com) Кон оваа понуда може да се додаде и 1/3 од нива на атрактивна локација со заедничка цена од околу 7 000000 денари.https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3814184 Секако прифаќам понуди кој се сериозни а не потценувачки и деградирачки. Има место за договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Охрид
ул.Наум охридски бб
Потврден огласувач
070 352 685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам