1 / 2
Prodavam heftalici golemi i dispenzer
1 €
30.06.2022 23:38

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi golemi heftalici i dispenzer za selotejp koj se koristi za kartonski kutii i drugi vidovi ambalaza i slicno.
Cena po dogovor.
Tel.078/252-219

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
078252219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам