1 / 6
POTENCIOMETAR - REGULATOR NA NAPONPOTENCIOMETRI 220V 10000W
1.290 МКД
15.09.2022 06:54

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

POTENCIOMETAR - REGULATOR NA NAPON KONTRILER NA BRZINA ZA 220V I 10000W ILI 10KW
SPECIFIKACII:
Voltage: AC 220V
Maximum Power: 10000W
Voltage Regulation: AC 10V to 220V
Product size: 150 X 60 X 47 mm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам