1 / 3
DISKOVI ZA FIAT PUNTO,UNO,PANDA,YUGO,LANCIA DELTA
1.500 МКД
1.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2022 13:30

Демир Хисар

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Fiat

Модел:

Panda

Tип на делови:

Систем за сопирање /Кочници

Prodavam novi diskovi italianski za fiat uno,panda,lancia delta,zastava 101,yugo 45,55 dijametar 227mm. NOVI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

rubin
Потврден огласувач
078323035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам