1 / 5
SPONI (JABUCICI) ZA FIAT PUNTO
350 МКД
28.01.2022 13:30

Демир Хисар

Марка:

Fiat

Модел:

Punto I,II,III

Tип на делови:

Осовина /Предница тркала

Novi sponi za punto od 99 do 12 godina marka Teknorot edna 350 denari

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

rubin
Потврден огласувач
078323035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам