1 / 6
Se prodavaat turno konduri Fischer Travers 2020/2021
15.500 €
Цената е фиксна
25.02.2022 10:23

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat novi konduri Fischer Travers najnov model 2020/2021 probani samo.Gi prodavam poradi pomal broj.Broj 42 ili 265sm.Imaat i aluniumska vloska i dynafit inserts.Odlicni se mali mi se zatoa gi prodavam

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070483659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам