1 / 7
SLEP VLECNA SLUZBA..prevoz do 6t
76.996.388 €
03.12.2022 13:50

Битола / Битола

Prevoz na sekakov vid na tovarni vozila kombinja traktori kamioncina i drugo ...

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
076996388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам