1 / 4
Nova sportska jakna
6.200 МКД
03.12.2022 02:38

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

56

Боја:

Темно сина

Paltoto e novo,nenoseno.Kupeno od Sity Mol 7900.Se prodava poradi zgresen broj.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070909507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам