1 / 5
FREE COUNTRY Jakna za 10-12 god.
600 МКД
06.03.2022 19:15

Бутел / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

140

Боја:

Темно зелена

Kvalitetna Free Country detska jakna za 10-12 godini. Dimenzii: rakav 52 cm (plus ramo 14 cm), dolzina napred 56 cm (bez kragna od 8 cm), dolzina nazad 65 cm, shirina pod pazuvi 52.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Мирко
Потврден огласувач
00491639241788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам