1 / 4
Shlep prikolka
2.700 €
10.01.2021 10:27

Гевгелија / Гевгелија

Shlep prikolka 2015 god. So elektricno vitlo 12000 lb. Novi gumi vo exstra sostojba 071 219 777

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
071219777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам