1 / 8
Alpinisticki cizmi Haix br 38/39
4.000 МКД
04.08.2022 14:01

Скопје Центар / Скопје

Prodavam nenoseni Alpinisticki cizmi Haix model KSK 3000 br 38/39 novi se voopsto nenoseni so etiketi vo kamuflaz istive cimi se 13.000 den cenata ne e fiksna ima prostor za dogovor

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
071335504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам