1 / 12
Се продават електронски ламби
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.08.2021 10:52

Неготино / Неготино

Испраќам по карго    

Електронски ламби, повеќе типови полначи за 9V батерии и др. Само за сериозни купувачи. Комплет. На парче не продавам.

Категорија: Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075704989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам