1 / 1
ASUS GTX 1050TI 4GB NOVA NEOTPAKUVANA SETEC
7.000 МКД
Цената е фиксна
02.01.2021 17:55

Аеродром / Скопје

ASUS GTX 1050TI 4GB NOVA NEOTPAKUVANA SO FISKALNA I GARANCIJA KUPENA 28.12.2020 KUPENA E 8700 DEN OD SETEC

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

goki
Потврден огласувач
076720304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам