1 / 3
KWC ONO touch light PRO
300 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2022 18:21

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Cesmata e donesena od Svajcarija nova odi komplet so protecen bojler, realnata cena e 1300 evra so popust vo nivnite prodazni saloni

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава / Можна е замена од:

Stefan
Потврден огласувач
075 293 103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам