1 / 12
Se prodavat stanovi vo Star Dojran
1 €
Цената не е фиксна
12.05.2022 19:48

Дојран / Гевгелија

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Star Dojran

➡️ Se prodavat ednosobni i dvosobni stanovi na dve lokacii vo Star Dojran:
- Kompletno opremeni stanovi od 35 m2 i 45 m2
- Prekrasen pogled kon dojranskoto ezero
- Cena povolna
- Opremeni i neopremeni stanovi
- Gradba 2015 godina; 2020 godina
KONTAKT: 075-499-580 ⬅️

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Riste
Marsal Tito br 182
Потврден огласувач
075499580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам