1 / 9
smart for four 1.5 cdi 50 kw
123.486.786 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.12.2021 08:50

Кратово

Марка:

Smart

Модел:

ForFour

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata e odlicno socuvana vo odlicna sostojba. mn mala potrosuvacka. info na tel 070237709

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jugo
Потврден огласувач
070237709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам