1 / 9
Detski cizmi cizmicki za sneg Ben ten
500 МКД
07.01.2022 15:44

Автокоманда / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Зелена

Socuvani cizmi detski br 7 i 8 ,zimski za sneg. Udobni i topli doneseni od Anglija.
Broj 7= 24
Broj 8= 25

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам