1 / 6
Germanski Dvogled PANDA 20x50 čista slika - NOV
1.300 МКД
Цената е фиксна
23.03.2023 11:28

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Dvogled PANDA 20x50

168m/1000m

Odlicen kvalitet i slika..
izraboten e od kvaliteten materijal, oblozen so tvrda guma, lesen e za drzenje, i ne lizga od race...
Doagja so futrola za nosenje, nov nekoristen

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам