1 / 7
Logitech Conference Kamera 1080p - ZA KOMPANII/PROFESIONALNA
По Договор
05.01.2022 13:28

Куманово / Куманово

Se prodava Logitech ConferenceCam Connect
Polnac ima
Za upotreba vo Kompanii/profesionalni prostorii
Kamera e kako nova i se si raboti kako sto treba
Ima i dalinsko kako sto mozete da videte
FULL HD e .
Nova e 600Eur moze da videte na posledna slika.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
071792414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам