1 / 2
Najpovolno se iznajmuva deloven objekt na Vanco Prke
1 €
11.03.2021 11:10

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Deloven objekt 40m2 na ul.Vanco Prke se iznajmuva mnogu povolno javete se ke se dogovorime

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Zoran
Vanco Prke br.42
Потврден огласувач
078632555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам