1 / 12
Oldtimeri ford opel
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2022 10:30

Македонски Брод

Марка:

Ford

Модел:

Taunus

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

75000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

36 kw / 49 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Ford taunus 1967
Opel Kadett b 1974
Opel Kadett c 1974
Zastava 750 1978 - registriranocenata e za vo paket site vozila povelete ke se dogovorime

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070931070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам