1 / 2
Samsung Samsung galaxy GT-S7580
1.500 МКД
22.01.2021 22:38

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung galaxy GT-S7580

Боја:

Black

Интерна меморија:

1,5 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodavat Samsung ispraven vo odlicna sostojba

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Kemal
Потврден огласувач
076790275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам