1 / 7
Yamaha raptor 660R
3.500 €
03.01.2021 21:16

Гостивар

Марка:

Yamaha

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2004

Модел:

Raptor

Километри:

5000

Yamaha Raptor 660R
Mk dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nati
Потврден огласувач
071888850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам