1 / 12
Lincoln Towncar
10.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2021 15:17

Битола / Битола

Марка:

Други

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo super sostojba i e na mk tablici se vozi so B kategorija
Mozna e zamena za vozila(kola,kombe,kamion i gradezen materijal)so realni ceni
Poveke info na tel 078434001

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

VANCO
Потврден огласувач
078 434 001
Испрати Е-маил до огласувачот