1 / 2
Prodavam med i rakija
200 МКД
05.08.2021 10:25

Штип / Штип

Се продава домашна лозова ракија
Цена 150ден за 1л. Пракам и по карго
Повеќе информации во инбокс или на тел. 078473991e

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078473991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам