1 / 12
Се продава плац
40 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 05:47

Охрид / Охрид

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плац погоден за градба на добра локација на 1.5 км од центарот на Охрид во правец на село Велестово. Телефон законтакт+15158670908 ( вибер порака) +38970352685 преку вибер и ел.пошта со порака. (dz_dzajko@yahoo.com)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Охрид
ул.Наум охридски бб
Потврден огласувач
070 352 685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам