1 / 7
Stalki za zvucnici (Lord Audio)
4.500 МКД
Цената е фиксна
26.11.2021 12:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

LORD AUDIO Сталки за Звучници
Висина: 60cm
Простор за звучник: 20cmX25cm
➡️ Цена: 4.500 Денари (Пар)


LORD AUDIO PRILEP
Следете не ⬇️
https://www.instagram.com/lordaudio
https://www.facebook.com/lordaudioLA

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075936308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам