1 / 5
Kompjutersko biro - rabotna masa
1.800 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
11.06.2022 19:49

Прилеп / Прилеп

biroto e odlicno socuvano so dimenzii
1,0m x 0,7m x 0,75
(dolzina, sirina, visina)

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Brane
Потврден огласувач
075200227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам