KUPUVAM MESTO VO BLIZINA NA S. STAROEC
1 МКД
04.01.2021 13:50

Кичево

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Останато

KUPUVAM MESTO VO BLIZINA NA S. STAROEC

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од: Претпријатие

OMEGA ELEKTRO
Потврден огласувач
070977771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам