1 / 5
Se prodava kuka moze zamena za stan
По Договор
04.01.2021 14:06

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

8

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

315 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1964

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Vanco angelov br.16

Se prodava kuka na ul: Vanco Angelov br:16 na KP:10313 i il: 1319, kukata e na dva sprata, so sopstveno parno na drva i jaglen , so posebni dva vleza, podrum, pomosna zgrada i prostran dvor pogodna za dve familii so nekolku parking mesta vo dvorot, ima markica moznost za izgradba na uste edna kuka vo samiot dvor (moze zamena za stan so vasa doplata) cena po dogovor 070/554-656 i 078/270-979

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Jovica
Потврден огласувач
070554656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам