1 / 1
Prodavam niva 6700m2
7 €
04.01.2021 14:22

Кичево

Квадратура:

6700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva prva klasa vo atarot na selo Drugovo 6700m2 do rekata Treska
Tel.072 544 546

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nade
Потврден огласувач
070356396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам