1 / 5
Skoda felicija plin ates
750 €
05.01.2021 08:32

Делчево / Делчево

Марка:

Skoda

Модел:

Felicia

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Skodata e vo odlicna vozna sostojba 2 novi gumi plin ates pali vozi registrirana uste 3 meseci kolata raboti I na plin I na benzin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070775849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам