1 / 2
255/55/18 COOPER
80 €
4.000 €
03.10.2022 11:33

Кичево

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

255

Висина:

55

Дијаметар:

18

255/55/18 Dve gumi Cooper vo extra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070303631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам