1 / 9
Brenta Paralica
2.200 €
Цената е фиксна
06.01.2021 19:03

Пехчево / Берово

Prodavam Brenta Paralica vo odlicna sostojba i dobro zacuvana moze da se vidi sekoe vreme
kontakt tell : 075-356-466 075-917-531

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
75917531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам