1 / 5
Alanser, dizni, amortuzeri vectra 2.0dti
5 €
06.12.2022 09:50

Пехчево / Берово

Polovni delovi za vectra b 2.0dti. Dizni, alanser, amortizeri vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

VLATKO
pehcevo
Потврден огласувач
075 375 375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам