1 / 4
Prodavam racno izraboteni podmetachi
600 МКД
Цената е фиксна
08.03.2021 20:12

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Racno izraboteni drveni podmetachi i rachno crtani po zhelba.
Odat 6 vo komplet so gratis postolje.

Ime za kontakt: Elena
Telefon: 078-205-794

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
076562808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам