pezo 40 .2,0 hdi
1.300 €
Цената е фиксна
04.01.2021 21:13

Делчево / Делчево

Марка:

Peugeot

Модел:

406

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

500000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata e vo odlicna sostojba so sitni zabeleski poveke inf. na tel.075229525

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ford
Потврден огласувач
075229525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам