BMW 328
3.400 €
04.01.2021 21:29

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

328

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo perfektna sostojba registrirana do maj benzin-plin pali vozi vredi da se vidi i proba moze vo sekoe vreme za poveke
info : 078-223-181 Ilko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MaLe
Потврден огласувач
076587499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам