Baram rabota
По Договор
21.01.2021 23:22

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Други јазици

Компјутерски вештини :

Не е важно

FIRMA ZA CISTENJE. BARA DA CISTI KANCELARII. OBJEKTI.ZGRADI.STANOVI

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

eleonora
Потврден огласувач
075888240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам